DUCHOVNÁ OBNOVA PRE CHALANOV

immaculata_miniKeď si mladý muž, tak ťa pozývame na duchovnú obnovu s témou: Zasvätenie sa Nepoškvrnenej, ktorá sa uskutoční v bratislavskom kláštore v termíne: od 14. mája do 16. mája 2010. Duchovná obnova sa začína v piatok o 17:00 hod. a ukončí nedeľným obedom.

immaculataKeď si mladý muž, tak ťa pozývame na duchovnú obnovu na tému: Zasvätenie sa Nepoškvrnenej, ktorá sa uskutoční v bratislavskom kláštore v  termíne: od 14. mája do 16. mája 2010. Duchovná obnova sa začína v piatok o 17:00 hod. a ukončí nedeľným obedom. 

Stretnutie je určené pre slobodných mužov od 20 do 30 rokov. Chceme, aby to bol čas osobnej a spoločnej modlitby, reflexie, rozhovorov... Pokiaľ máš o toto stretnutie záujem, radi Ťa medzi sebou uvítame. Informuj o tomto stretnutí aj svojich priateľov. Ak sa rozhodneš prísť, vezmi si so sebou Sv. Písmo, spací vak a veci osobnej potreby. Ak hráš na nejakom hudobnom nástroji, prines si ho so sebou. Príspevok na stravu a ubytovanie je ľubovoľný.


Tí, ktorí majú záujem, sa môžu prihlásiť u brata Michala na email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.