Spišský Štvrtok

Spišský Štvrtok: Misijná púť detí

Put detiDňa 11. mája 2013 sme sa spolu s deťmi z našej farnosti zúčastnili Misijnej púte na Mariánskej hore v Levoči. Cestou na Mariánsku horu čakali na deti zaujímavé aktivity spojené s poznávaním sv. Cyrila a Metoda.
Dňa 11. mája 2013 sme sa spolu s deťmi z našej farnosti zúčastnili Misijnej púte na Mariánskej hore v Levoči. Cestou na Mariánsku horu čakali na deti zaujímavé aktivity spojené s poznávaním sv. Cyrila a Metoda. Deti ukázali, že poznajú týchto svätcov. To, čo nevedeli sme im katechézou objasnili my, animátori. Vo voľnom čase sme sa s deťmi hrali hry, a najzaujímavejšou aktivitou pre deti, ale i pre nás bolo pletenie púpavových venčekov, ktoré nás naučila pliesť Kamilka Gajová. Ďakujeme Kamilka. Deťom sa výlet podľa všetkého páčil, hoci cestou domov už poniektorým dochádzali sily, ale úspešne ju zvládli.
Tešíme sa na ďalšie zážitky.
 .
Text: Lucia Ungerová