Spišský Štvrtok

Farský ples a detský karneval na Spiši

karrn_miniV sobotu 12. februára sa konal už tretí v poradí farský ples vo farnosti Spišský Štvrtok. Tento rok prípravu plesu si zobrali na starosť veriaci z Draviec a konal sa v kultúrnom dome v Dlhých Strážach. Zastúpení na plese boli...

 V sobotu 12. februára sa konal už tretí v poradí farský ples vo farnosti Spišský Štvrtok. Tento rok prípravu plesu si zobrali na starosť veriaci z Draviec a konal sa v kultúrnom dome v Dlhých Strážach. Zastúpení na plese boli ale všetky obce našej farnosti, teda Spišský Štvrtok, Dravce, Bukovinka a Dlhé Stráže.

Bol aj zábavný program, dobrá hudba a samozrejme tombola s množstvom odmien, ktoré potešili výhercov a výťažok z tejto tomboly poteší deti na našom farskom detskom tábore v Brehove, ktorý sa bude konať cez letné prázdniny.

Hneď na druhý deň popoludní, teda v nedeľu v priestoroch kultúrneho domu v Spišskom Štvrtku mali sa zase možnosť zabaviť všetky deti, lebo bol pre nich pripravený karneval. Samozrejme všetky deti prišli v maskách (a nielen deti, ale aj organizátori) lebo súťažili o odmeny pre najkrajšie a najviac zaujímavé.  Ceny sa rozdali, deti si zatancovali a zasúťažili a rodičia asi boli so všetkým spokojní.

 

Text a foto: p.w.